Mertims Forum

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Anneme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Aranel_Elensar
Admin
Admin
www.mertims.eniyiforum.net
Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/02/09 Mesaj Sayısı : 1723 Nerden : İ¢İñİžĐёÑ Lakap : ßy_AraneL

MesajKonu: Anneme Cuma Şub. 20, 2009 3:00 am

Sen anlatılmaz yaşanırsın aslında, sen su'sun, sen can'sın, sen toprak, sen güneşsin annem.Ağlayarak açtım gözlerimi dünyaya, ama o andan itibaren ağlamamam için elinden geleni yaptın annem. Küçücük savunmasız yardıma muhtactım, uykusuz gecelerin, yorgun gündüzlerin hep benim içindi, Hastalandım başucumda sabahladın, ağladım gözyaşım kurumadan istediğimi yaptın, düştüm kaldırdın, ben hep senin sevginle yoğruldum büyüdüm sensiz hayat nasıl olur bilmemki anam. Sensiz dönermi bu dünya , sensiz nefes alırmı bu can, sensiz ötermi kuşlar, sensiz geceler sabaha nasıl kavuşur anam. Anneler gökyüzüne çıksada eminim ki oradanda düşünce kaldırıyorlardır evlatlarını. Yanlış yaptığında oradanda anne kutsallığı ile çocuklarını koruyorlardır. Keşke elimde olsa saçına yıldızlardan çiçek yapsam, sen güneşsin, sen aysın yıldızlar sana yakışır annem. Söz sana yemin, sana söz bu can emeğinin karşılığını istediğin bir evlat olarak sana ödeyecek annem....

SEN VARKEN BEN YOKTUM.SEN ACKEN BEN TOKTUM.

SIMDI DE SONRA DA BASIMIN TACI ANNEM.

SENI HEP SEVECEGIM BEN OLENE DEGIN

Anneme

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası